رنگ همه چیز است.

خانه سرمایه بزرگی است، به طور متوسط بخش زیادی از درآمد فرد برای ساخت یک خانه مناسب و معقول صرف می شود که می تواند پناهگاه و آسایش را برای خانواده اش فراهم کند. روش های زیادی برای افزودن ارزش به یک خانه وجود دارد، می توانید مبلمان خانه خود را تغییر دهید یا اینکه دست به تعمیرات اساسی بزنید.

اما به یاد داشته باشید که تعمیر و نگهداری مناسب می تواند هزینه ها را به حداقل برساند. نقاشی ساختمان یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های نگهداری منزل شماست. نقاشی تمام فضای داخلی ساختمان می تواند فضایی الهام بخش و امن ایجاد کند و خوشحالی را به افراد خانواده هدیه دهد. مجبور نیستید که برای خرید وسایل منزلتان هزینه ی زیادی کنید! تعجب نکنید که برای فروش سریعتر خانه هم راه بسیار مناسبی است!

تغییرات به سادگی رخ می دهد به شرط آنکه برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و از روش های قابل اعتماد و بروز نقاشی بهره ببرید. نقاشی خانه می تواند ساده یا پیچیده باشد؛ این فقط به تیم نقاشی شما بستگی دارد. خوشبختانه تیم نقاشی ساختمان هنرکده، تیمی هستند که با تجربیات و دانش روز خود، کیفیت و دقت را به مشتریان شان عرضه داشته و مفتخر به دریافت اعتماد و رضایت آنان گشته اند.

برخی از خدمات گروه نقاشی ساختمان  هنرکده به شرح زیر است:

 اجرای انواع رنگ روغن درجه یک(مات و براق) و پلاستیک, مولتی کالر, اکلریک, اپوکسی, کنیتکس, پلی استر و نیم پلی استر, رنگ های طرح چوب و شاپون، نقاشی بلکا و انواع پوشش های سلولزی، نقاشی اکریلیک (روغنی بی بو)، نقاشی سیلر کیلر، نقاشی پیکو کالر(کامپیوتری) ، پتینه کاری ، رنگ کاری نمای ساختمان با رنگ های استاندارد و طرح های مختلف و متنوع را به صورت تضمینی توسط برترین نقاش های ساختمان.

جهت اعزام  کارشناس برای بازدید و مشاوره رایگان در محل با ما تماس بگیرید : 09123404618(عبدی)

شعار ما کیفیت مطلوب، طرحی زیبا و اثری ماندگار است.